ASUS VA27EQSB 27'' | 1920x1080 IPS | 75Hz | USB-Hub | Monitor
Product information
ASUS VA27EQSB. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Manufacturer "Asus"
Asus is een wereldwijd bekend merk op het gebied van technologie. Het bedrijf is opgericht in 1989 in Taiwan en heeft sindsdien een reputatie opgebouwd voor het leveren van hoogwaardige computers, laptops, smartphones en andere elektronische producten. Asus staat bekend om zijn innovatieve ontwerpen en geavanceerde technologie, waardoor het merk populair is bij zowel consumenten als professionals.