Labeletiket IEZZY Zebra 880199-025D 51x25mm 25mm wit permanent 2580st
Product information
* Zebra compatible (880199-025D) labels 51x25mm. * Thermo top. * Kern 25,4 mm. * diameter 127mm. * 2580 etiketten per rol. * Permanent.* met perforatie. * Zelfklevend. * FSC gecertificeerd. * Labelserie: Z-Perform 2000D. * Geschikt voor diverse toepassingen (magazijnetiketten, adresetiketten).* Onder meer voor UPS labels. * Geschikt voor de volgende printerserie's: Zebra ZD410, Zebra ZD420D, Bixolon SLP-DX420G, Brother TD-4100N, Zebra A300, Zebra DA402, Zebra GK420D, Zebra ZT220, Zebra (T)LP 2742, Zebra Z4M Plus, Zebra ZT200, Zebra (T)LP 3842, Zebra ZT230, Zebra (T)LP 2844, Toshiba B-EV4D, Toshiba B-EV4T, Zebra GK420T en Zebra ZD220. * Een direct thermisch, wit premium top coated zeer glad papieren etiket met een permanente op rubber gebaseerde lijm. * Ideaal voor het gebruik bij toepassingen in lage temperaturen. *Ontworpen om een optimaal print te verkrijgen bij het printen met hoge snelheid waar een hoge print kwaliteit belangrijk is.
Properties "Labeletiket IEZZY Zebra 880199-025D 51x25mm 25mm wit permanent 2580st"
Aantal Etiketten: 2580
Commerciële afmetingen: 51x25mm